Комунальний заклад «Спеціалізований Центр медико-соціальної реабілітації дітей» Дніпропетровської обласної ради» є лікувально-профілактичним закладом охорони здоров´я.
Суб - Нед: Вихыдний
(067) 628-07-98
info@example.com

Задати питання  Title Image

  Благодійна допомога центру

  Етимологія слова «благодійність» проста – «творити благо». Поруч за змістом стоїть слово «філантропія», яке походить з грецької мови і означає «людинолюбство».

  Реквизиты для благодійних перерахунків:

  р/р 26002050507907
  ЗКПО 01995189
  МФО 305299
  Банк ПАТ КБ “Приватбанк”
  Отримувач КП “Спеціалізований Центр МСРД” ДОР”
  Адреса 49127 м. Дніпро, вул. 20 річчя Перемоги, 34

  Хочемо висловити усім небайдужим, хто допоміг и продовжуе допомагати Центру, безмежну подяку за участь в долі маленьких людей, які не можуть доки відчути усі принади дитинства і жити повноцінним, наповненим радістю, життям, але завдяки Вашій участі день за днем, крок за кроком вони починають милуватися усіма барвами навколишнього світу; починають говорити перші слова, які викликають сльози у їх близьких; роблять перші кроки у ситуації, коли це здавалося неможливим!

  ​Немає таких слів, які гідно оцінять ту велич моральності, завдяки якій Ви знаходите бажання і можливість турботи про наші нужди і першочергові потреби в цей складний період, Ви жертвуєте своїм часом, своїми силами і достатком – Ви даруєте нам частку себе –
  ​і кожна дитина нашого Центру несе в собі цю частку, цю іскру Вашої доброти!
  Спасибі Вам за Вашу підтримку, турботу, благодійність і увагу до нас!