Комунальний заклад «Спеціалізований Центр медико-соціальної реабілітації дітей» Дніпропетровської обласної ради» є лікувально-профілактичним закладом охорони здоров´я.
Суб - Нед: Вихыдний
(067) 628-07-98
info@example.com

Задати питання  Title Image

  Blog

  Дніпропетровщина — у «червоній зоні»: заклади працюватимуть «на виніс», робота кіно, ТРЦ, фітнесцентрів та закладів освіти зупиняється

  130917-1_large

  У понеділок 18 жовтня на території Дніпропетровщини почне діяти «червоний рівень» епідеміологічної небезпеки. Відповідне рішення ухвалили під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  «Зараз в регіоні кількість шпиталізованих пацієнтів з підозрою або підтвердженим КОВІД-19 перевищує 76 на 100 тис. населення (при гранично-дозволеному епідемічному рівні 60). Пацієнтами з коронавірусною хворобою вже заповнено більше половини лікарняних ліжок області. На 65.5% завантажені ліжка із киснем. Спинити таке стрімке поширення хвороби можна масовою вакцинацією. Однак цим способом мешканці області, нажаль, нехтують. 91% тих, хто зараз опинився на лікарняному ліжку не має жодного щеплення. Інший спосіб — карантинні обмеження. Саме вони вступають в силу вже цього понеділка. Це єдиний вихід уникнути колапсу медичної системи регіону», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
  Обмеження, які передбачає «червоний рівень» епіднебезпеки забороняють:
  ❌роботу закладів громадського харчування (крім адресної доставки та замовлень навинос);
  ❌роботу ТРЦ та інших розважальних закладів (кінотеатрів, театрів тощо;
  ❌роботу закладів освіти (крім дитячих садків та початкових класів шкіл;
  ❌роботу непродовольчих ринків та магазинів, спортзалів, басейнів та фітнес-центрів;
  ❌проведення масових заходів (крім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів);
  ❌роботу закладів культури (крім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки).
  Ці обмеження не діятимуть у випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат.
  Робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів на червоному рівні не обмежується, проте обов’язковим залишається дотримання протиепідемічних правил.
  Крім Дніпропетровщини «червоний рівень» запроваджується також у Донецькій, Запорізькій та Одеській областях.
  No Comments
  Post a Comment
  Name
  E-mail
  Website