Комунальний заклад «Спеціалізований Центр медико-соціальної реабілітації дітей» Дніпропетровської обласної ради» є лікувально-профілактичним закладом охорони здоров´я.
Суб - Нед: Вихыдний
(067) 628-07-98
info@example.com

Задати питання  Title Image

  Про Центр

  Спеціалізований Центр медико-соціальної реабілітації дітей

  Комунальне Підприємство «Спеціалізований Центр медико-соціальної реабілітації дітей» Дніпропетровської обласної ради» є лікувально-профілактичним закладом охорони здоров´я.

  Спеціалізований Центр медико-соціальної реабілітації дітей

  Комунальне підприємство «Спеціалізований Центр медико-соціальної реабілітації дітей» Дніпропетровської обласної ради» є лікувально-профілактичним закладом охорони здоров´я.

  Відкритий у вересні 2012 року. Заклад знаходиться за адресою: м. Дніпро, вул.20 річчя Перемоги, 34. Розташований в зеленій зоні у сосновому лісі.

  В Центрі діти знаходяться самостійно з 3 до 7 років. Сумісне перебування з матерями передбачено для дітей від 3 місяців до 14 років, які себе не обслуговують.

  Центр розрахований на 100 ліжок, в тому числі 70 ліжок стаціонару (в т. ч. 20 ліжок сумісного перебування) та 30 ліжок денного перебування.

  Діти знаходяться під наглядом цілодобово.

  У центрі працює 6 груп для дітей віком від 3 до 7 років та 3 групи для сумісного перебування матерів та дітей віком від 3 місяців та до 14 років, крім того, працює ізолятор.

  У нашому закладі працюють висококваліфіковані медичні фахівці: лікарі-педіатри, дитячі неврологи, дитячий психіатр, психотерапевт, лікар лікувальної фізкультури, лікар фізичної та реабілітаційної медицини, фізіотерапевт, ерготерапевт, фізичний терапевт. Також проводять заняття педагоги з корекційно-виховної роботи, фахівці з сенсорної інтеграції, логопеди, дефектолог, арт-педагог, психологи, музикальні керівники, які користуються сучасними корекційними методиками.

  Метою центра є медико-соціальна реабілітація дітей:

  – з ураженням нервової системи (в тому числі з дитячим церебральним паралічем);

  – з порушенням психіки, розумовими вадами, розладами поведінки та емоцій загального характеру;

  – порушення мови та слуху;

  – порушення функції опорно-рухового апарату;

  – з затримкою розумового, мовленнєвого та фізичного розвитку різної етіології;

  – з хромосомними та генетичними захворюваннями.

  У Центрі проводиться комплексна реабілітація. Ми маємо 2 зали ЛФК, кабінет масажу, фізіотерапевтичне відділення, 7 логопедичних кабінетів, кабінет психолога, кабінет вихователя для корекційно-педагогічної роботи, зал сенсорної інтеграції, соляну кімнату, музичну залу.

  Медична складова комплексної реабілітації дітей з обмеженими можливостями спрямована на покращення якості життя пацієнтів, зменшення кількості соціально-дезадаптованих дітей. Серед методів медичної реабілітації надаються пріоритети методам немедикаментозного впливу:

  – масаж;
  – лікувальна фізкультура;

  – фізична терапія

  – ерготерапія
  – механотерапія;
  – фізіотерапевтичне лікування:

  • сиглентно-кисневі коктейлі;
  • ароматерапія;
  • соляна кімната.

  Система «Тандем-партнерство»

  В нашому закладі впроваджена модель медико-соціальної реабілітації дітей з ураженнями нервової системи «Тандем-партнерство», а саме напрямок: «сім’я – дитина – фахівець». Завдяки таким напрямкам вирішуютья такі питання, як:

  Custom icon
  Розумiння батькiв

  Розуміння і усвідомлення батьками проблеми дитини є першим і найвирішальнішим кроком на шляху до оздоровлення.

  Custom icon
  Дитина i навколишнiй свiт

  Виявлення та ознайомлення батьків із можливостями дитини пристосуватися до навколишнього середовища.

  Custom icon
  «Батьки-фахівець»

  Сумісна («батьки-фахівець») розробка програми реабілітації дитини.

  Custom icon
  Індивідуальна реабілітація

  Навчання батьків елементам індивідуальної реабілітації: ЛФК, масаж (в т.ч. логопедичний), логопедична та психолого-педагогічна корекція, поведінкова терапія.

  Custom icon
  Cприйняття дитини

  Сприйняття батьками своєї дитини не як інваліда, а як рівноправної людини з особливими потребами.

  Custom icon
  Подальша реабілітація

  Визначаються напрямки та перспективи подальшої реабілітації кожної дитини за ступенем її можливої адаптації (повторні курси реабілітації в нашому Центрі, лікування в інших закладах, санаторно-курортне лікування тощо.

  Фотогалерея нашого Центру

  Діти у нас почувають себе майже як вдома. Завжди оточені турботою, увагою, та любов'ю. А це найкращі ліки для оздоровлення маленької людини.

  Мовлення дитини не є вродженою здатністю, а розвивається в процесі онтогенеза паралельно з фізичними та розумовими здібностями дитини і є показником його загального розвитку.
  Для того щоб дитина почала розмовляти її  мовлення повинно пройти декілька етапів розвитку, кожен з яких дуже важливий.
  Тому, якщо у Вашої дитини відсутні:

  в 2 міс. – гуління,
  в 3-4 міс. – лепет,
  в 6 міс. – окремі слоги (ба, па, ма і т. п.),
  в 1 рік – слова (10-15 слів),
  в 2 р. – біля 300 слів та прості фрази,
  в 3-4 р. – розгорнуті фрази,
  в 5-6 р. – порушена збудованість мови та складова структура слів та лексико-граматична будова мовлення,
  та що дуже важливо на всіх етапах розвитку – розуміння мовлення та здатність дитини реагувати на мовлення її оточуючих рідних
  та близьких, не зволікайте.
  Звертайтесь до кваліфікованих спеціалістів  нашого Центру, логопедів та дефектологів, які допоможуть Вашій дитині вимовити перші звуки, слова, речення, а Вам почути голос Вашої дитини.
  В своїй роботі логопеди та дефектологи Центра використовуюсь сучасні методики обстеження та корекції мовлення, які направлені на адаптивне подолання мовленнєвих порушень та покращення здібностей дітей.

  Чекаємо вас в нашому Центрі, телефони для довідок – (096) 796-34-09
  та (098) 999-03-65