Комунальний заклад «Спеціалізований Центр медико-соціальної реабілітації дітей» Дніпропетровської обласної ради» є лікувально-профілактичним закладом охорони здоров´я.
Суб - Нед: Вихыдний
(067) 628-07-98
info@example.com

Задати питання  Title Image

  Blog

  Технічна місія ВООЗ з питань реабілітації відвідала Україну, щоб підтримати уряд у подальшому розвитку реабілітаційного сектору в країні.

  Технічна місія ВООЗ з питань реабілітації відвідала Україну, щоб підтримати уряд у подальшому розвитку реабілітаційного сектору в країні.

  Протягом триденної місії, відбулись робочі зустрічі з представниками Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства соціальної політики України, Офісу Президента України, Національної служби здоров’я України, міжнародних організацій та громадянського суспільства для обговорення питань розробки переліку пріоритетних асистивних засобів, стратегічного розвитку системи реабілітації в Україні відповідно до міжнародних практик та враховуючи принципи ВООЗ “Реабілітація 2030”. Прийняття у 2020 році Закону України «Про реабілітацію у сфері охорони здоров’я» дало потужний поштовх до посилення ролі реабілітації, тож подальша співпраця зацікавлених сторін є необхідною передумовою для того, щоб усі люди, які мають функціональні обмеження, отримували якісні, вчасні та доступні реабілітаційні послуги.

  ВООЗ надає технічну підтримку Україні на шляху розвитку сучасної системи реабілітації в країні й покращення доступу до асистивних технологій за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Зокрема, ВООЗ було здійснено оцінку системи реабілітації в Україні, на основі якої планується розробити національний стратегічний план з реабілітації та заходи з моніторингу його реалізації.

  USAID Ukraine – USAID Україна

  No Comments
  Post a Comment
  Name
  E-mail
  Website