Комунальний заклад «Спеціалізований Центр медико-соціальної реабілітації дітей» Дніпропетровської обласної ради» є лікувально-профілактичним закладом охорони здоров´я.
Суб - Нед: Вихыдний
(067) 628-07-98
info@example.com

Задати питання  Title Image

  Blog

  Українські студенти розповідають у соцмережах, чому вони вакцинуються від COVID-19

  Студенти, які навчаються у медичних закладах вищої освіти, почали розповідати про власні історії вакцинації від COVID-19 у соцмережах за хештегом  #захищеністуденти. Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та проєкт Immunization від комітету  SCOPH  громадської організації «Українська медична студентська асоціація» підтримують флешмоб і закликають українців більше розповідати про свій досвід щеплення у соціальних мережах, бо це переконає вакцинуватись й інших.

  В Україні триває п’ятий етап вакцинації від COVID-19 — щепитись можуть усі охочі. В Україні вакцинувалися обома дозами вже понад 4,5 мільйона людей. Кожен з них усвідомлює, що це — важливо та безпечно. Але не всі розповідають про власний досвід друзям та близьким. Українські студенти-медики, які щойно повернулись до навчання, вирішили поділитись своїми історіями вакцинації.

  Усі студенти вакцинувались, у першу чергу, для того, щоби захистити себе від важкого перебігу COVID-19. Проте додаткова мотивація у кожного різна: хтось хоче нарешті повернутись до очного навчання на парах, інші — бачитись з друзями в більш безпечних умовах або мати можливість подорожувати. «Я майбутня лікарка і я вакцинувалась, щоб мати можливість жити вільно, а не в страху за своє здоров’я, щоб показати рідним важливість і необхідність вакцинації. Бути здоровим і захищеним — найбільше щастя», — розповіла Валерія Токар, студентка 3 курсу Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

  Для багатьох молодих людей власний приклад щеплення — це спосіб захистити своїх батьків, бабусь, дідусів й інших старших родичів. Вакцинація — це саме такой випадок, коли старші члени сім’ї часто рівняються на дітей та онуків.

  Ми закликаємо й інших вакцинованих студентів ділитись своїми історіями, адже таке «хизування» власним досвідом може врятувати комусь життя. Чим більше людей розкаже про свій досвід вакцинації, тим більше шансів, що їхні знайомі теж вакцинуються.

  Крім того, що це врятує комусь життя, це ще зробить коло спілкування самих авторів безпечнішим. Тому навіть якщо ви лише зрідка щось пишете у соцмережах — зараз саме час це зробити. Поділіться власною історією вакцинації з іншими!

  Механіка дуже проста та не вимагає розлогих описів.

  У кількох реченнях в пості або у сторіз у Facebook чи Instagram:

  1. Розкажіть, чому вирішили вакцинуватись

  2. Поставте хештег #захищеністуденти та позначте сторінки

  Усі учасники флешмобу отримають стильні еко-сумки від ЮНІСЕФ.

  Нагадаємо, що кампанія Захищені розповідає переваги вакцинації від COVID-19 через історії українців, які вже отримали щеплення, щоб захистити себе та рідних.

  Реалізацію кампанії підтримали Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України, Агенція США з міжнародного розвитку (USAID) та Світовий банк.

  No Comments
  Post a Comment
  Name
  E-mail
  Website