Комунальний заклад «Спеціалізований Центр медико-соціальної реабілітації дітей» Дніпропетровської обласної ради» є лікувально-профілактичним закладом охорони здоров´я.
Суб - Нед: Вихыдний
(067) 628-07-98
info@example.com

Задати питання  Title Image

  Blog

  ЮНІСЕФ, бізнес-асоціації та СЕО компаній в Україні створили платформу для просування прав дітей

  ЮНІСЕФ спільно з ключовими бізнес-асоціаціями та СЕО компаній в Україні створили Бізнес раду, покликану координувати зусилля для надання дітям якомога більших можливостей.

  До неї увійшли Американська торговельна палата в Україні, Європейська бізнес-асоціація, та Спілка українських підприємців, а також СЕО кампаній Bayer, CSR lab, P&G, AB InBev EFES, Danone and Sigma Bleyzer. Завдання Бізнес Ради — сприяти обміну ідеями та досвідом, пошуку та аналізу потенційних партнерств, започаткуванню нових платформ та розширенню співпраці задля утвердження прав дітей в Україні та поза її межами.

  На першому засіданні Ради 10 листопада представники ЮНІСЕФ презентували ключові висновки, які містять здійснений у цьому році «Огляд становища дітей та молоді в Україні», та поділилися прикладами співпраці Дитячого фонду ООН із бізнесом для досягнення результатів на користь дітей. Далі відбулася дискусія щодо можливостей злагодженої взаємодії по багатьох напрямах.

  Згодом новопризначені члени Ради та представники ЮНІСЕФ спільно визначать цілі нового дорадчого органу та сформують робочі групи, щоб зосередитися на розв’язанні конкретних питань уже в наступному році.

  «Ми переконані, що бізнес відіграє ключову роль у реалізації та відстоюванні прав дитини, — наголосив Мурат Шахін, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні. — Завдяки його впливу, досвіду, інноваціям та охопленню ми можемо створити краще сьогодення і майбутнє для дітей та молоді в Україні. Сподіваємося, що запуск Бізнес Ради допоможе ЮНІСЕФ акумулювати необхідні знання, інновації та потужності ринку. Разом ми досягнемо кращих результатів для дітей та молоді в Україні

  «Ми радо приєдналися до Бізнес Ради, ініційованої ЮНІСЕФ, разом із іншими лідерами галузі. Бізнес очікує, що нова платформа стане прикладом успішного партнерства та потужним інструментом для життєво важливих перетворень в області забезпечення підтримки прав дітей та молоді», — зазначив Андрій Гундер, президент Американської торговельної палати в Україні.

  «Одне з ключових завдань Європейської Бізнес Асоціації — просування більш відповідальних практик, які здатні зробити Україну не просто кращим місцем для ведення бізнесу, але й кращим місцем для життя, більш стійкою країною. Тож цього року ми робимо сильний акцент на проєктах, пов’язаних зі сталим розвитком, оскільки вважаємо, що для того, щоб жити в успішній країні, нам потрібно дбати про екологію, відповідальне споживання, права людини тощо. Отож ми раді приєднатися до новоствореної Бізнес Ради ЮНІСЕФ — ділитися власним досвідом, набутими знаннями та робити свій внесок у просування прав дітей», — підкреслила Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації.

  Створення консультативних бізнес рад — платформ для обміну ідеями та досвідом, підвищення обізнаності, розвитку спільних ініціатив та визначення порядку денного в області підтримки прав дитини у країні — є глобальною практикою ЮНІСЕФ. Так само в Україні однією з головних настанов новоствореної Бізнес Ради є відстоювання більш відповідальної ділової практики та зміна політики, що, зрештою, сприятиме кращому задоволенню потреб найбільш уразливих дітей, молоді та їхніх сімей.

  ЮНІСЕФ братиме найактивнішу участь у роботі Ради, щоб гарантувати, що всі її члени мають змогу зробити свій внесок у справу реалізації прав дітей. Дитячий фонд ООН ділитиметься глобальним досвідом та чималими знаннями, сприятиме налагодженню партнерств із відповідними зацікавленими сторонами, збиратиме найкращі практики та визначатиме можливості для співпраці.

  ЮНІСЕФ працює в Україні з 1997 року. За ці роки Дитячий фонд ООН налагодив тісну співпрацю з бізнес-партнерами в різних секторах, зокрема освіті, охороні здоров’я, соціальній політиці, захисті дітей, а також безпеці, гігієні та санітарії. Бізнес відіграє вирішальну роль у просуванні та захисті прав дітей — він визначає пріоритети для всіх секторів, співпрацюючи з урядом, міжнародними організаціями та громадянським суспільством.

  No Comments
  Post a Comment
  Name
  E-mail
  Website